Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

В області підбили підсумки реалізації програми «Здоров’я жінок України»

Автор:Прес-служба від 8-06-2016, 14:36

У рамках впровадження державної програми «Репродуктивне здоров’я нації», відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я та угоди про партнерство між Чернівецькою ОДА й Інститутом досліджень і Тренінгів JSI, підтримку якого здійснює Агентство США з Міжнародного розвитку (USAID), з 2013 року в області тривала реалізація програми «Здоров’я жінок України».

Сьогодні, 8 червня, у форматі круглого столу фахівці з питань планування сім’ї, науковці ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», заступники головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги, сімейні лікарі обговорили результати впровадження на Буковині програми «Здоров’я жінок України».

На Заставнівщині відбувся п’ятиденний тренінг в рамках програми «Здоров’я жінок України»

Автор:Прес-служба від 1-03-2016, 09:29

Впродовж 22-26 лютого на базі Заставнівської центральної районної лікарні відбувся п’ятиденний клінічний тренінг з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я населення. У рамках програми «Здоров’я жінок України», яку реалізують на території Буковини вже впродовж декількох років, навчання провели для акушер-гінекологів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, акушерок та медичних сестер.

Як повідомляє керівник центру планування сім’ї та репродукції людини Чернівецького обласного діагностичного центру, головний позаштатний фахівець з питань планування сім’ї Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Яна Марфіна,

Впродовж року в реалізації програми «Здоров’я жінок України» взяли участь 160 медиків області

Автор:Прес-служба від 3-12-2015, 14:02

У рамках впровадження державної програми «Репродуктивне здоров’я нації», відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я та угоди про партнерство між Чернівецькою ОДА й Інститутом досліджень і Тренінгів JSI, підтримку якого здійснює Агентство США з Міжнародного розвитку (USAID), з 2013 року в області триває реалізація програми «Здоров’я жінок України». Програмою передбачено навчання медичних працівників різних ланок системи охорони здоров’я з питань планування вагітності та збереження репродуктивного здоров’я жіночого населення. Як повідомляє головний позаштатний спеціаліст з питань планування сім’ї Департаменту охорони здоров’я ЧОДА,

До закладів охорони здоров'я надійшло ліків на суму більш ніж 44 млн гривень

Автор:Прес-служба від 3-12-2015, 13:03

Міністерством охорони здоров'я України оголошено національних централізованих закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення на суму – 1 483 220,6 тис. гривень за 28 напрямами.

Станом на 01 грудня 2015 року:

- акцептовано пропозицій конкурсних торгів на суму – 1 204 360 тис. гривень;

- укладено договорів про закупівлю товарів за державні кошти на суму 612 844,6 тис. гривень;

- на стадії укладання договорів про закупівлю товарів за державні кошти – на суму 237 838,5 тис. гривень;

Між МОЗ та ЮНІСЕФ підписано Меморандум щодо здійснення міжнародних закупівель

Міністерство охорони здоров’я України підписало Меморандум про надання послуг із закупівлі з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ). Договір з ПРООН та Crown Agents знаходяться на останній стадії погодження, підписання планується найближчим часом.

Для підписання контрактів щодо здійсннення закупівель через міжнародні організації проведено роботу як всередині в Міністерстві, так і на рівні Уряду України. Постанова КМУ від 8 жовтня 2015 р. № 787, що визначає перелік лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються через міжнародні програми, була підписана Прем’єр-міністром минулого тижня (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248542115).

З вересня в Україні запровадять Програму лікування гепатиту С із застосуванням препарату європейського рівня

9 вересня 2015 року у м. Києві за ініціативи МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» відбувся «Форум з питань Вірусного Гепатиту С», в рамках якого була представлена Програма лікування вірусного гепатиту С із застосуванням противірусного препарату прямої дії софосбувір для представників груп ризику в Україні.

«Україна має одне з найбільших навантажень вірусної інфекції гепатиту С в регіоні Східної Європи та Центральної Азії, тому нагальним питанням є розбудова системи організації надання допомоги та розширення доступу до лікування пацієнтів з найбільш вразливих груп; забезпечення ефективної профілактики, вчасної діагностики та забезпечення стійкої стратегії протидії захворюванню на національному рівні», - зазначила професор Наталія Нізова, директор ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України».

Нова ера протидії СНІДу, туберкульозу та малярії: стратегія Глобального фонду на 2017-2021рр

Автор:Прес-служба від 9-09-2015, 12:05

На початку вересня у м. Буенос-Айрес (Аргентина) відбувся дводенний Форум Партнерства Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією з метою розробки стратегії Глобального фонду на період 2017-2021років, учасниками якого стали представники з Латинської Америки, Карибського басейну, Східної Європи та Центральної Азії.

Ця зустріч стала третьою серед подібних заходів з розробки стратегії Глобального Фонду на 2017-2021 роки: у травні в Аддіс-Абебі (Ефіопія) та у червні 2015 у Бангкоку (Таїланд) відбулися зустріч представників інших регіонів світу.

В області проти поліомієліту насамперед щеплять дітей першого року життя

Автор:Прес-служба від 7-09-2015, 09:03

Нещодавно на Закарпатті у  двох дітей – 4-х років і 10-ти місяців мав місце гострий в’ялий параліч, котрий референс-лабораторія ВООЗ підтвердила як такий, що пов`язаний з вірусом поліомієліту. Таким чином, Україна опинилася серед країн із високим ризиком епідемії поліомієліту. 

Як повідомляють у Департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА, станом на 01.09.2015 в області бракує вакцин від цього захворювання. Крім того, рівень провакцинованих дітей від поліомієліту є недостатнім.

- Якщо з 2011 по 2014 роки буковинці були щеплені від поліомієліту на 60%, то протягом останнього року внаслідок недопостачання необхідних імунобіологічних препаратів діти до 3-х років щеплені лише на 30-35%.

В МОЗ оголосили закупівлі ще за п'ятьма напрямами

Автор:Прес-служба від 4-09-2015, 17:08

04.09.2015 р. на засіданні Комітету з конкурсних торгів МОЗ України було ухвалено рішення про здійснення закупівлі за державний кошт та оголошення процедур закупівлі шляхом відкритих торгів за наступними напрямами:

1. Щодо закупівлі медикаментів для забезпечення лікування дітей, хворих на нанізм різного походження на виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року в частині «Централізована закупівля медикаментів для лікування дітей, хворих на нанізм різного походження»;

Ухвалено рішення про державні закупівлі лікарських засобів та медичних виробів для хворих із серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями

Міністерство охорони здоров'я вчергове оголосило тендерні закупівлі лікарських засобів та медичних препаратів за державний кошт. На засіданні профільного Комітету МОЗ ухвалено рішення про застосування процедури відкритих торгів та оголошення проведення закупівель за такими програмами:

1. Лікарського засобу для забезпечення лікування дітей, хворих на муковісцидоз за бюджетні кошти у 2015 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, в тому числі 200 000,00 тис. грн. на придбання цифрових мамографів та ультразвукових діагностичних

Назад Вперед
Наверх
Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області