Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

Міністерство освіти і науки України відзначило БДМУ за якість наукових публікацій

Автор:old від 27-03-2013, 09:28

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України відзначили Буковинський державний медичний університет за якість наукових публікацій відповідно до рейтингу ВНЗ України за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

Міністр охорони здоров’я України прочитала відкриту лекцію для всіх студентів-медиків країни

Автор:old від 26-02-2013, 12:12

25 лютого студенти Буковинського державного медичного університету стали учасниками он-лайн лекції професора Раїси Богатирьової, Міністра охорони здоров'я України.

БДМУ – лідер рейтингу «Webometrics Ranking of World's Universities» серед вищих медичних навчальних закладів України та вищих навчальних закладів Буковини

Автор:old від 11-02-2013, 12:23

БДМУ. Вебометрікс

07 лютого 2013 року оприлюднено черговий рейтинг Webometrics Ranking of World's Universities, що визначає місця університетів світу за показником їх Інтернет-присутності. Рейтинг складається компанією Cybermetrics Lab (Іспанія) уже дев‘ятий рік та публікується щороку у липні та січні-лютому.

За даними рейтингу Webometrics Ranking of World's Universities БДМУ посів 1-е місце серед вищих медичних навчальних закладів України, випередивши попереднього лідера - Донецький національний медичний університет ім.М.Горького. У порівнянні із результатами попереднього рейтингу університет піднявся більше ніж на 1200 пунктів і посів 27 – серед 311 вищих навчальних закладів України, які увійшли до бази Webometrics Ranking of World's Universities у 2013 році.

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди Посвяти першокурсників у студенти

Автор:old від 2-09-2012, 12:09

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди Посвяти першокурсників у студенти
31 серпня 2012 р. у палаці “Академічний” відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Буковинського державного медичного університету та початку нового навчального року. З цією визначною подією усіх присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який у своєму виступі зазначив, що цьогоріч план державного замовлення університетом виконано повністю, у тому числі цільовий набір сільської молоді. Також ректор повідомив, що серед зарахованих на навчання, більше половини осіб, які мають золоту, срібну медаль або диплом з відзнакою, багато вихованців медичних ліцеїв.

27 березня – Всесвітній День нефролога

Автор:old від 27-03-2012, 14:38

Ще зовсім недавно розділи підручників, присвячені захворюванням нирок, займали лічені сторінки. Проте сьогодні нефрологія – один з розділів внутрішньої медицини, які розвиваються швидко і динамічно. Це обумовлено, з одного боку, зростанням кількості пацієнтів, які страждають на хронічні ураження нирок, більш частим і глибоким ураженням нирок у хворих на захворювання інших органів і систем, а з іншого – широким впровадженням у нефрологічну практику прижиттєвого морфологічного дослідження, використанням нових методів визначення функціонального стану нирок та візуалізації їх структури. Якщо ще 20 років назад нефрологічні захворювання складали 1% в структурі захворювань внутрішніх органів, то сьогодні майже кожний 10 пацієнт клініки внутрішньої медицини має ознаки ураження нирок.

Буковинський державний медичний університет приймає участь у виставці "Освіта та кар’єра – 2012”

Автор:old від 27-03-2012, 09:44

29-31 березня 2012 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва „Український дім” відбудеться XXI Міжнародна спеціалізована виставка „Освіта та кар’єра – 2012” та IX міжнародна виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном ”.

Буковинський державний медичний університет, єдиний представник навчальних закладів Буковини, який приймає активну участь у виставці.

Чому саме виставка «Освіта та кар’єра»:

  • найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;

  • більше 10000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;

  • виставка традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі (вул. Хрещатик, 2);

  • офіційний каталог отримують всі відвідувачі виставки;

  • широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;

  • нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;

  • виставку традиційно відкривають Міністр освіти і науки, молоді та спорту України та посли іноземних диппредставництв в Україні;

  • виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;

  • у виставці приймають участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів;

  •  виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням  Кабінету міністрів України.

 

Викладачі БДМУ взяли участь в нараді з Міністром охорони здоров’я України в онлайн режимі

Автор:old від 3-03-2012, 11:37

2 березня 2012 року у м.Києві відбулася координаційна нарада головних обласних спеціалістів – кардіологів, кардіохірургів, терапевтів та інтервенційних кардіологів МОЗ України, головних спеціалістів МОЗ та НАМН України – з питань надання допомоги хворим на серцево-судинні захворювання в Україні – під час проведення Наукової підсумкової сесії, присвяченої пам’яті академіка М.Д.Стражеска “Актуальні питання сучасної кардіології”.

Студенти-стоматологи БДМУ відзначають професійне свято

Автор:old від 10-02-2012, 09:48

9 лютого в палаці “Академічний” своє професійне свято відзначили студенти стоматологічного факультету .

Навчання на стоматологічному факультеті БДМУ розпочато лише шість років тому, проте кількість бажаючих навчатися цій спеціальності з кожним роком зростає. З першого дня існування факультету його очолює професор В.В. Білоокий. У червні 2011 році відбувся перший випуск – 100 лікарів-стоматологів отримали диплом спеціаліста. На сьогодні стоматологічному фаху навчаються 493 студенти, 116 лікарів-інтернів, 9 магістрів.

Знову похолодання. Рекомендації лікарів

Автор:old від 9-02-2012, 17:01

Як ми бачимо зима показує свою вдачу. І за прогнозами синоптиків знову похолодання. Саме тому рекомендуємо бути обережними і надаємо низку порад як уберегтися від сильного обмороження. Основними чинниками, які зумовлюють обмороження є довге перебування на холоді, вологий одяг та взуття, сильний вітер, втома, голод, паління та алкогольне сп’яніння. Якщо у Вас є обморожені ділянки тіла, то їх потрібно надійно захищати від холоду, адже вони найбільш вразливі.

Кафедрою сімейної медицини БДМУ розпочато апробування циклу тематичного удосконалення з елементами дистанційної освіти

Автор:old від 9-02-2012, 16:47

 

6 лютого 2012 року кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету розпочато апробування циклу тематичного удосконалення “Невідкладні стани. Надання допомоги на догоспітальному етапі” з елементами дистанційної освіти.

Відповідно до тематичного плану доцент кафедри сімейної медицини С.І. Іващук проводить лекційні заняття у вигляді вебінарів (онлайн-конференцій) для лікарів-слухачів факультету післядипломної освіти.

Назад Вперед
Наверх
Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області