Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

На Вижниччині у селі Виженка після довготривалого будівництва відкрили ФАП (ФОТО)

Сьогодні, 18 жовтня, у селі Виженка, що на Вижниччині, відкрили новозбудований фельдшерсько-акушерського пункту. Урочистості з нагоди знакової події відбулись за участю голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука, голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктора медичних наук, професора Оксани Андрієць, керівників місцевої влади, зокрема голови Вижницької РДА Руслана Сенчука та голови Вижницької районної ради Михайла Андрюка, а також медичних працівників та мешканців Виженки.

- Досить довго чекали на нове приміщення, адже його будівництво було розпочате понад два десятиліття тому.

Директор Департаменту охорони здоров’я зустрілась з вижницькими родинами загиблих в АТО військовослужбовців

18 травня директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, профессор Оксана Андрієць побувала з робочим візитом у Вижницькому районі.

Крім того, що керівник системи охорони здоров’я області взяла участь в нараді головних лікарів медичних закладів районів, яка відбулась на базі Вижницької ЦРЛ, вона зустрілася з родинами загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців. Таких родин у районі три - у селах Банилів та Іспас. У них виховується шестеро дітей.

В ході зустрічі Оксана Андрієць цікавилась станом здоров’я, медичним обслуговуванням цих родин та поспілкувалась з матерями дітей щодо питань покращення якості надання медичної допомоги.

Директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА з робочим візитом перебувала в Берегометі на Вижниччені

Нещодавно директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць побувала з робочим візитом у Берегометі Вижницького району.

Разом з головою Чернівецької обласної організації Червоного Хреста України Мирославою Островецькою головний медик області відвідала єдину в області і одну з небагатьох в Україні лікарню Товариства Червоного Хреста. Під час візиту Оксана Андрієць ознайомилась з роботою лікарні, забезпеченням медзакладу та поспілкувалась з медперсоналом і пацієнтами щодо проблемних питань функціонування установи. Як поінформувала М. Островецька, медзаклад Товариства інтенсивно працює, зокрема протягом І кварталу 2016 року тут було проліковано понад 170 хворих з числа одиноких людей похилого віку.

Голова Чернівецької ОДА проінспектував хід будівництва медичного закладу у селі Виженка Вижницького району

Перебуваючи з робочою поїздкою у Вижницькому районі, голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук разом із заступником директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрієм Лесюком та представниками місцевих органів влади, оглядаючи об’єкти добудови Вижниччини, відвідали й фельдшерсько-акушерський пункт села Виженка.

В ході візиту Олександр Фищук зазначив, що для регіону, де активно розвивається туризм, надання якісних медичних послуг є важливою складовою.

«На даний час фельдшерсько-акушерський пункт знаходиться в пристосованій будівлі, тому, є нагальна потреба у добудові приміщення для розміщення ФАПу, у зв’язку з цим у 2015 році,

Серед районів Буковини найбільше двійнят народжується на Вижниччині

Автор:Прес-служба від 21-01-2016, 15:04

З-поміж всіх районів області Вижницький є рекордсменом щодо кількості новонароджених двійнят. Медичні фахівці відзначають, що така тенденція спостерігається тут вже впродовж багатьох років.

- Район є одним з найменш заселених в області, однак рівень народжуваності у нас досить високий. Кількість пологів у Вижницькій ЦРЛ одна з найбільших у районних пологодопоміжних закладах. Зокрема впродовж 2014 року тут з’явилося на світ понад 800 малюків, а протягом 2015 року у нас народилось 700 дітей. Вижниччина також продовжує зберігати лідерство щодо кількості новонароджених двійнят. Торік мешканки району народили вісім пар двійнят. У пологовому відділенні Вижницької ЦРЛ на світ з’явились чотири двійні.

Заступник директора ДОЗ Марія Поліщук провела прийом громадян у Вижницькому районі

Вчора, 28 січня, Вижницький район з робочим візитом відвідала заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА – начальник управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марія Поліщук. Під час візиту М. Поліщук провела особистий прийом громадян. Опісля з керівництвом медичної галузі району було обговорено важливі питання функціонування системи охорони здоров’я на Вижниччині. Зокрема, йшлося про організацію роботи первинної медико-санітарної допомоги та про співпрацю служби екстреної медичної допомоги із вторинною ланкою надання медичної допомоги, а також ряд інших питань щодо забезпечення надання якісної та кваліфікованої допомоги мешканцям району.

Для вижничан проводять масове флюорографічне обстеження

З метою попередження і ранньої діагностики захворювань легень, у тім числі туберкульозу та онкопатологій, для мешканців Вижницього району проводять масове флюорографічне обстеження. Виявлення хвороби на початкових стадіях є ключовим фактором її подальшого успішного лікування. Тому у сільській місцевості  району працює пересувний цифровий флюорограф. Завдяки виїздам на село медиків та цифрової техніки заплановано обстежити понад 11 тисяч осіб. 

Графік роботи пересувного флюорографа мешканця населених пунктів повідомляють заздалегідь: його також можна  дізнатися у медичному закладі села.

За півроку у денних стаціонарах Вижниччини проліковано близько двох тисяч осіб

У лікувально-профілактичних закладах області дедалі активніше використовують денні стаціонари. Вони дозволяють зробити лікування пацієнта економнішим, оскільки не передбачають його постійного перебування у медичній установі. При цьому не створюють проблем пацієнту, дозволяючи проводити маніпуляції у зручний для нього час.

Зокрема, у медзкладах Вижницького району за перше півріччя 2014 року було проліковано 1814 осіб, з них 396 дітей. З одужанням було виписано 50,2% пацієнтів, а з покращенням 49,3%. При цьому кількість ліжок денного стаціонару в лікувально-профілактичних закладах району складає 91. 

У Вижницькій ЦРЛ підбили підсумки роботи за півріччя

Автор:Прес-служба від 5-08-2014, 12:46

Як повідомляє головний лікар Вижницької центральної районної лікарні – головний лікар Вижницького району Тарас Лучик, у Вижницькій ЦРЛ відбулося засідання медичної ради району. Його учасники - керівники лікувально-профілактичних закладів району та медперсонал обговорили підсумки роботи медичної галузі Вижниччини за перше півріччя 2014 року і окреслили поточні плани. Заслухавши та обговоривши низку доповідей, медична рада  відзначила, що діяльність системи охорони здоров’я Вижницького району  в  І півріччі 2014 році була спрямована на підвищення обсягів та якості надання медико-санітарної допомоги, профілактику, раннє виявлення, адекватне своєчасне лікування та реабілітацію серцево-судинних, онкологічних та інших неінфекційних хворих. 

У Вижницькій центральній районній лікарні відбувся щомісячний семінар

Автор:Прес-служба від 23-05-2014, 15:15

З метою постійного вдосконалення професійних навичок та підвищення кваліфікації на базі КУ «Вижницька центральна районна лікарня» відбувся щомісячний лікарський семінар «День лікаря».  Основним у порядку денному засідання було питання діагностики та профілактики гострих порушень мозкового кровообігу, доповіді з якого для лікарів районного медичного закладу прочитали спеціалісти Чернівецького обласного кардіологічного диспансеру. Опісля обласний позаштатний онкогінеколог кабінету патології шийки матки Чернівецького обласного онкологічного диспансеру А. Нарольська порушила питання ранньої діагностики раку шийки матки та наголосила на необхідності своєчасного проведення онкологічних профілактичних оглядів.

Назад Вперед
Наверх
Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області