Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

Путильська ЦРЛ отримала безстрокову ліцензію на медичну практику

Автор:Прес-служба від 1-09-2015, 09:46

Як повідомляє головний лікар Путильської центральної районної лікарні Михайло Дячук, медичний заклад горян отримав безстрокову ліцензію на медичну практику. Термін дії попередньої закінчився, тож виникла необхідність її поновлення.

- Щоб отримати ліцензію на медичну практику, треба виконати низку умов. Зокрема, обов’язково весь медперсонал повинен мати атестацію робочих місць, що, власне, ми провели ще торік. Відповідає вимогам й освітньо-кваліфікаційний рівень та стаж роботи медичних працівників лікарні. Стан матеріально-технічної бази для отримання ліцензії на медичну практику відповідає нормативно-правовим документам. Також отримали висновок санітарно-епідеміологічної експертизи.

На Путильщині відкрили два нові пункти базування "швидкої" (ФОТО)

Автор:Прес-служба від 1-05-2015, 11:04

Вчора, 30 квітня, відбулося урочисте відкриття двох нових пунктів базування бригад екстреної медичної допомоги у селах Селятин і Яблуниця Путильського району. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернівецької ОДА Володимир Куліш, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць, керівники району та медичної ланки Путильщини.

Як повідомив директор ОКУ "Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Володимир Єленєв, до сьогодні у Путильському районі діяв лише один пункт базування екстреної медичної допомоги. Він розміщувався на базі центральної районної лікарні у Путилі. Через це, особливо з огляду на важкодоступність населених пунктів гірського району, інколи мешканцям Путильщини доводилося чекати "швидку" по 3-5 годин.

У Путильській ЦРЛ відбулося засідання медичної ради

У Путильській цетральній районній лікарні відбулося засідання медичної ради, у якому взяли участь головний лікар КЗ «Путильська  ЦРЛ» Михайло Дячук, головний лікар КЗ «Путильський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Пилипко,  завідувачі  відділень ЦРЛ, районні спеціалісти та сімейні лікарі. Порядок денний наради налічував декілька важливих питань. Насамперед учасники обговорили стан проведення медичних оглядів на виявлення ознак алкогольного та наркотичного сп’яніння серед мешканців району. Доповідаючи з цього питання, відповідальний лікар Н. Ратар відзначила низку основних недоліків, котрі виникають під час проведення таких медичних оглядів. 

У районній лікарні Путильщини реорганізували надання ургентної допомоги

Автор:Прес-служба від 16-03-2015, 09:03

У роботі Путильської центральної районної лікарні відбулися деякі зміни. Як повідомляє головний лікар лікувально-профілактичного закладу району Михайло Дячук, від нині тут цілодобово чергують лікарі всіх необхідних спеціальностей.

- Реорганізація не передбачала залучення додаткових коштів. Це питання тільки врегулювання роботи медичних кадрів. Досі вночі на приймальному покої медзакладу ургентував тільки один лікар. Решта знаходилися вдома. 

У квітні на Путильщині відкриють два пункти "швидкої"

Автор:Прес-служба від 5-03-2015, 13:45

На початку квітня у Путильському районі заплановано відкрити два нових пункти базування бригад "швидкої". Про це повідомив директор ОКУ "Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Володимир Єленєв. За його словами, відкриття нових пунктів базування "швидкої" у цьому гірському районі області конце потрібне, адже наразі на всю Путильщину діє лише один – у районному центрі. З огляду на важкодоступність території цього вкрай мало. Тому вже у квітні мають запрацювати ще два – у селах Селятин і Яблуниця.

Для розгортання пунктів базування "швидкої" у цих населених пунктах виділено приміщення, де зараз завершуються ремонтні роботи. З 1 березня фельдшери майбутніх бригад розпочали навчання на спеціальних курсах, а сьогодні до Яблуниці та Селятина з Центру екстреної медичної допомоги передали автомобілі "швидкої" на базі високопрохідного УАЗа.    

Заступник директора ДОЗ Юрій Лесюк з робочим візитом відвідав Путильський район

Вчора, 25 лютого, з робочою поїздкою Путильський район відвідав заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації – начальник управління ресурсного та організаційного забезпечення і контролю Юрій  Лесюк.У рамках візиту він провів особистий прийом громадян та разом із головою Путильсьскої райдержадміністрації Михайлом Ямницьким відвідав медичний заклад села Селятин, де заплановано створення пункту екстреної медичної допомоги.

Під час візиту Ю. Лесюк поспілкувався з мешканцями Путильщини  щодо покращення роботи сфери охорони здоров’я та якості надання медичної допомоги. Насамперед, путильчани цікавилися майбутніми реформами медичної галузі,

В Путильській ЦРЛ підбили підсумки роботи за минулий рік

Під керівництвом заступника начальника управління організаційно-ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Івана Тріски на базі Путильської центральної районної лікарні відбулась підсумкова нарада, в якій також взяли участь головний лікар Путильської ЦРЛ Михайло Дячук, головний лікар Путильського центру ПМСД Світлана Пилипко, медичний колектив та представники місцевих органів влади.

Під час засідання учасники обговорили стан функціонування медичної галузі району впродовж 2014 року. Спершу з доповіддю виступив начальник медичної частини Путильської ЦРЛ Танасій  Кузь.

Незабаром на Путильщині запрацюють додаткові пункти служби «103»

Як повідомляє директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, скоро в Путильському районі запрацюють два додаткові пункти екстреної медичної допомоги. Нещодавно для утворення бригад «швидкої» у цій місцевості  Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА були виділені додаткові ставки.

- Задля покращення роботи служби швидкої медичної допомоги, у гірському районі області незабаром мають запрацювати одразу два додаткових пункти. Один з них базуватиметься в селі Яблуниця, інший – в Селятині. У зв’язку з гірською місцевістю та поганими шляхами, це найбільш важкодоступна територія району, - пояснює Володимир Володимирович.

У Путильській ЦРЛ з’явився центр штучного лікувального мікроклімату

Автор:Прес-служба від 11-11-2014, 11:08

З ініціативи колективу у Путильській центральній районній лікарні з’явився центр штучного лікувального мікроклімату. 

- Показник захворювань верхніх дихальних шляхів дедалі зростає. Для одужання або покращення стану такі пацієнти потребують специфічної терапії. Щоб не відправляти їх у далекі санаторії, що, окрім іншого, дуже затратно, зробили невеличкий реабілітаційний центр на базі нашого медичного закладу. Аналогічний протягом тривалого періоду функціонує у Чернівецькій обласній клінічній лікарні й зарекомендував себе дуже добре. Тому перейняли досвід колег. 

У Путильській ЦРЛ обговорили шляхи протидії корупції

На базі Путильсьскої центральної районної лікарні для медичних працівників Путильського району відбувся семінар з питань протидії корупції. Найбільше уваги його учасники приділили запобіганню та протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, з якого доповідала керуюча справами Путильської районної ради Руслана Скидан. Опісля заступник головного лікаря з економічних питань Путильської ЦРЛ Євгенія Панченко повторно ознайомили учасників семінару із Законом України «Про благодійництво та благодійні організації». Вона детально розтлумачила дозволені законом механізми залучення благодійних коштів та їх використання.    

Назад Вперед
Наверх
Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області