Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

У районній лікарні Кіцманя провели семінар-тренінг з вакцинації БЦЖ

У вересні медичні заклади Кіцманського району отримали довгоочікувану вакцину БЦЖ для профілактики туберкульозу у дітей. Майже чотири тисячі доз розподілили між районною лікарнею та Центром ПМСД Кіцманщини.

- Отриманій вакцині дуже зраділи, адже питання вакцинації дітей є одним із пріоритетних напрямів роботи, - каже заступник головного лікаря КУ "Кіцманська ЦРЛ" з охорони дитинства і материнства,  лікар-неонатолог Марія Шевчук. – У березні наша лікарня закупила за бюджетні кошти півтори тисячі доз вакцини БЦЖ, тому у пологовому відділенні організовали тимчасовий пункт щеплень. Тут проводили вакцинацію не тільки новонародженим, але й тим дітям, які свого часу були виписані з пологових відділень без щеплення БЦЖ. Таким чином, за 8 місяців 2016 року було вакциновано 162 малюків із пологового відділення та 303 дітей із дільниць району, а виконання щеплень БЦЖ склало 65,8% від запланованого.

З облаштуванням матеріально-технічної бази медичним закладам первинної ланки Кіцманщини допомагають органи місцевого самоврядування

У рамках співпраці закладів первинної ланки надання медичної допомоги Кіцманщини та органів місцевого самоврядування в амбулаторіях та ФАПах району активно оновлюють матеріально-технічну базу.

- Маємо тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування у багатьох населених пунктах району. Завдяки цьому поступово працюємо над здійсненням ремонтних робіт та заміною медичного обладнання в сімейних амбулаторіях та ФАПах. Найбільш активною є допомога з боку сільських рад сіл Мамаївці, Шипинці, Лужани, Киселів, Ошихліби, Давидівці, Лашківка та міської ради Кіцманя. Відтак нещодавно здійснили внутрішній ремонт Шипинського ФАПу, вартість якого склала майже 25 тисяч гривень. Кошти на покращення матеріально-технічної бази виділа сільська рада Шипинців, - розповідає головний лікар Кіцманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Мирослав Заліщук. 

 

Керівництво Департаменту охорони здоров’я здійснило робочу поїздку в медичні заклади первинної ланки Кіцманщини

Директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць та начальник управління організаційно-ресурсного забезпечення та юридичного супроводу Департаменту ОЗ Іван Тріска здійснили робочу поїздку в заклади охорони здоров’я первинної ланки Кіцманського району.

Як повідомляє головний лікар Кіцманского центру первинної медико-санітарної допомоги Мирослав Заліщук, під час візиту керівництво Департаменту ОЗ побувало в семи медичних установах первинної ланки району, які знаходяться в селах: Мамаївці, Лужани, Шипинці, Дубівці, Глинниця, Зеленів, Чортория.

У Кіцманському районі відбувся конкурс за звання кращої медсестри 2016 року

Автор:Прес-служба від 25-05-2016, 16:44

На базі Кіцманської центральної районної лікарні відбувся районний конкурс «Кращий за фахом 2016», у якому традиційно взяли участь медсестри районної лікарні Кіцманя та структурних підрозділів Кіцманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Загалом за звання кращої змагались деять конкурсанток.

Як зазвичай, конкурс складався з трьох етапів: теоретичної частини (написання 150 тестових завдань), демонстрації практичних навичок з педіатрії, терапії та хірургії, а також із презентації домашнього завдання.

Керівник Департаменту охорони здоров’я перебувала з робочим візитом у Кіцманському районі

23 травня директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць відвідала медичні заклади Кіцманського району – центральну районну лікарню та районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

Оскільки питання надання медичної допомоги дітям загиблих учасників АТО О. Андрієць взяла під особистий контроль та патронат, під час візиту на Кіцманщину вона передусім цікавилась станом медичного супроводу цієї категорії дітей. Так, крім обговорення даного питання з медичними працівниками ЦРЛ та Центру ПМСД, керівник Департаменту ОЗ поспілкувалась з матерями дітей загиблих в АТО військовослужбовців. В ході зустрічі вона зосередила увагу на доступності медичної допомоги для сімей загиблих учасників АТО та якості забезпечення медичного обслуговування сімейними лікарями в місцях їхнього проживання.

У Кіцманській ЦРЛ за «круглим столом» обговорили актуальні питання планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

У рамках проведення в області Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров`я на базі Кіцманської центральної районної лікарні відбувся «круглий стіл» на тему: «Планування сім’ї – здорова родина, здорова нація». До обговорення даної теми активно долучилось керівництво медичної установи району – головний лікар Василь Мисевич, заступник головного лікаря з питань охорони материнства і дитинства Марія Шевчук, заступник головного лікаря з медичного обслуговування Володимир Хромюк, а також лікарі ЛПЗ та керівники служби у справах дітей Кіцманської РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та районного  відділу ДРАЦС.

Медики Кіцманщини підбили підсумки роботи за минулий рік

Автор:Прес-служба від 9-02-2016, 09:27

У конференц-залі Кіцманської центральної районної лікарні відбулась спільна підсумкова медична рада представників трудового колективу районної лікарні Кіцманя та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Засідання відбувалося за участю головного лікаря Кіцманської ЦРЛ – головного лікаря Кіцманського району Василя Мисевича та в. о. головного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіцманського району» Юрія Липко. Крім керівників лікувально-профілактичних закладів району, в нараді взяли участь начальник управління організаційно-ресурсного забезпечення та юридичного супроводу Департаменту охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Іван Тріска і представник місцевої влади – перший заступник голови Кіцманської РДА Юрій Косар та перший заступник голови Кіцманської районної ради Іван Гулей.

У районній лікарні Кіцманя відкрили педіатричне відділення, вартість реконструкції якого склала майже півтора мільйона гривень (ФОТО)

Автор:Прес-служба від 22-12-2015, 18:01

Впродовж 2014-2015 років у педіатричному відділенні Кіцманської центральної районної лікарні тривав ремонт. Як інформує головний лікар Кіцманської ЦРЛ Василь Мисевич, в ході ремонту відділення зазнало капітальної реконструкції. Зокрема в приміщенні були замінені вікна і двері, системи електропостачання, водопостачання та каналізаційна система, проведені внутрішні роботи зі шпаклювання стін та облицювання їх керамічною плиткою. Опісля педіатрію забезпечили відповідним до вікових категорій дітей меблевим інвентарем. Замінили також постільну білизну, одіяла та подушки. В результаті ремонту на вільних прощах відділення обладнали ігрову кімнату, їдальню та санітарну кімнату з безперебійним постачанням гарячої води та душовою. Крім того, декілька палат реконструювали в ізоляційні бокси на випадок госпіталізації інфекційно хворих пацієнтів.

У Кіцманській ЦРЛ та центрі ПМСД підвели підсумки роботи за півріччя

Автор:Прес-служба від 3-08-2015, 10:01

У конференц-залі Кіцманської центральної районної лікарні відбулась спільна підсумкова медична рада районної лікарні та Кіцманського центру первинної медико-санітарної допомоги. Засідання відбувалося під керівництвом заступника головного лікаря Кіцманської ЦРЛ Мирослава Заліщука та головного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кіцманського району» Юрія Липко. У нараді взяли участь завідуючі відділень ЦРЛ, районні позаштатні фахівці та керівники лікувально-профілактичних закладів первинної ланки району.

Розпочалась нарада з доповіді М. Заліщука про підсумки  діяльності  галузі охорони здоров’я за шість місяців та стан надання стаціонарної  медичної допомоги мешканцям району.

До районної лікарні Кіцманя надійшла гуманітарна допомога з Німеччини

Кіцманська центральна районна лікаря отримала транш гуманітарної допомоги. За інформацією головного лікаря Кіцманської ЦРЛ Василя Мисевича, допомога надійшла від Товариства Червоного Хреста Німеччини.

- З Німеччини на Буковину передали чотири фургони гуманітарної допомоги. Основним отримувачем був Заставнівський територіальний центр соціального обслуговування. Завдяки їхньому сприянню, чимало цінних речей надійшло й до районної лікарні Кіцманя. Зокрема, необхідне для медзакладу обладнання – стерилізаційні апарати, операційні столи, гінекологічні столи, УЗД-апарат для обстеження головного мозку при травматичних ушкодженнях, фізіотерапевтичне обладнання тощо.

Назад Вперед
Наверх
Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області