Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

Наступного року конкурс на кращу медсестру області відбудеться у Герці

Під час проведення цьогорічного регіонального конкурсу "Ескулап-професіонал-2014" народилася нова традиція.

Суспільно-політична ситуація в Україні цьогоріч змінила не лише сам регіональний конкурс "Ескулап-професіонал-2014", який провели за один день замість звичних двох турів, а й місце його проведення. Цього року конкурс мав відбутися у Заставні, позаяк торік у Кіцмані своєрідний символ змагань – ікону Святого Пантелеймона – вручили головному лікарю Заставнівської ЦРЛ - головному лікарю району Василю Липці. Зважаючи на перемогу чернівчанки, до наступних змагань вона буде у Чернівцях, проте конкурс-2015 проведуть не в обласному центрі.

Мешканців Герцаївщини лікують у європейських умовах

Майже три роки тому мешканці й медичний персонал Герцаївського району отримали нову лікарню, а разом з нею й суттєве покращення умов праці та лікування. На новий медичний заклад чекали з 1984 року, а тим часом всі його відділення тіснилися у двох старих будинках.

- У районній лікарні працюю з 1974 року, тож з умовами праці в старому приміщенні добре знайомий. Їх неможливо порівняти з теперішніми. Нова лікарня – це не тільки нові стіни. Тут повністю оновили медичну апаратуру. Зокрема, придбали два найсучасніші УЗД-апарати, рентгенапарат, цифровий флюорограф тощо. Тепер докуповуємо тільки дрібні прилади. Торік за кошти районного бюджету придбали чотири електрокардіографи та кардіомонітор для пологового відділення. 

Герцаївська центральна районна лікарня

 

 Герцаївська центральна районна лікарня

 


Медицина Герцаївського району розвивалась паралельно з розвитком району. До створення Герцаївського району в квітні 1992 року в Герцах була номерна лікарня, яка входила до складу Глибоцької ЦРЛ. 
До складу ЛПЗ Герцаївського району входять 11 фельдшерсько-акушерських пунктів, 6 сільських лікарських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, Байраківська дільнична лікарня на 9 терапевтичних ліжок і поліклінікою при ній на 25 відвідувань в день. Герцаївська центральна районна лікарня складається з поліклінічного відділення на 90 відвідувань, та стаціонару на 126 ліжок в цілому, зокрема з терапевтичного відділення на 50 ліжок, хірургічного відділення на 25 ліжок, дитячого відділення на 20 ліжок, пологового відділення на 15 ліжок, гінекологічного відділення на 10 ліжок та відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії на 6 ліжок.

 

Герцаївський район

 Мережа ЛПЗ Герцаївського району

Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області