Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

Голова Чернівецької ОДА О. Фищук та директор Департаменту ОЗ О. Андрієць провели виїзну нараду в обласному кардіодиспансері

19 жовтня в Чернівецькому обласного кардіологічному диспансері відбулась виїзна нарада голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука та директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, доктора медичних наук, професора Оксани Андрієць. Разом з головним лікарем лікувально-профілактичного закладу, головним позаштатним кардіологом Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Іриною Маковійчук керівники обговорили низку питань щодо ефективності роботи кардіологічною служби в області та посилення протидії й запобігання серцево-судинним захворюванням.

Передусім, учасники наради обговорили необхідність зміни назви установи, оскільки наразі вона не відображає суті діяльності закладу. Як поінформувала І. Маковійчук, КМУ «Обласний клінічний кардіологічний диспансер» здійснює не тільки диспансерне спостереження за певною категорією хворих.

На добудову двох закладів охорони здоров'я області скерують додаткові кошти

19 жовтня голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць, начальник управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександр Пуршага відвідали будівництво в декількох медичних закладах області. Зокрема керівники оглянули хід будівельних робіт в Чернівецькому обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи, де триває зведення двоповерхового бальнеологічного відділення, а також оглянули стан реконструкції відділень реанімації і хіміотерапії Чернівецького обласного онкологічного диспансеру та будівництво патоморфологічного корпусу цього медзакладу.

Працівники сімейної медицини Новоселиччини та члени їхніх сімей здали кров для бійців АТО

«У краплині нашої крові – чиєсь життя» під таким девізом з ініціативи адміністрації КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» вчора, 18 жовтня, медичні працівники Центру та лікувально-профілактичних закладів Мамалигівської об’єднаної територіальної громади здали кров для потреб учасників АТО. Захід провели на базі відокремленого структурного підрозділу – амбулаторії  загальної практики-сімейної медицини села Тарасівці. У заході взяли участь 47 донорів, які здали більше 21 літра крові. Організувати захід допомогла  виїзна бригада відділення переливання крові КУ «Новоселицька ЦРЛ».  Першим здав кров головний лікар Центру ПМСД Новоселицького району  В’ячеслав Бежан, який власним прикладом заохотив інших.

На Вижниччині у селі Виженка після довготривалого будівництва відкрили ФАП (ФОТО)

Сьогодні, 18 жовтня, у селі Виженка, що на Вижниччині, відкрили новозбудований фельдшерсько-акушерського пункту. Урочистості з нагоди знакової події відбулись за участю голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука, голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктора медичних наук, професора Оксани Андрієць, керівників місцевої влади, зокрема голови Вижницької РДА Руслана Сенчука та голови Вижницької районної ради Михайла Андрюка, а також медичних працівників та мешканців Виженки.

- Досить довго чекали на нове приміщення, адже його будівництво було розпочате понад два десятиліття тому.

Директор ДОЗ О. Андрієць ознайомилася з ходом будівельно-ремонтних робіт у кількох закладах охорони здоров’я (ФОТО)

Автор:Прес-служба від 5-10-2016, 16:15

Директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць разом із начальником обласного управління капітального будівництва Олександром Пуршагою ознайомилися з ходом будівельних та ремонтних робіт у кількох медичних закладах третинного рівня.

- Незважаючи на складну економічну ситуацію як в Україні в цілому, так і у медичній галузі зокрема, намагаємося робити все можливе для створення сучасних умов перебування для пацієнтів. У цьому велику допомогу медикам надає обласна державна адміністрація та обласна рада. Відтак маємо змогу продовжити важливі роботи на кількох першочергових об’єктах, - підкреслює О. Андрієць.   

У районній лікарні Кіцманя провели семінар-тренінг з вакцинації БЦЖ

У вересні медичні заклади Кіцманського району отримали довгоочікувану вакцину БЦЖ для профілактики туберкульозу у дітей. Майже чотири тисячі доз розподілили між районною лікарнею та Центром ПМСД Кіцманщини.

- Отриманій вакцині дуже зраділи, адже питання вакцинації дітей є одним із пріоритетних напрямів роботи, - каже заступник головного лікаря КУ "Кіцманська ЦРЛ" з охорони дитинства і материнства,  лікар-неонатолог Марія Шевчук. – У березні наша лікарня закупила за бюджетні кошти півтори тисячі доз вакцини БЦЖ, тому у пологовому відділенні організовали тимчасовий пункт щеплень. Тут проводили вакцинацію не тільки новонародженим, але й тим дітям, які свого часу були виписані з пологових відділень без щеплення БЦЖ. Таким чином, за 8 місяців 2016 року було вакциновано 162 малюків із пологового відділення та 303 дітей із дільниць району, а виконання щеплень БЦЖ склало 65,8% від запланованого.

Обласна дитяча лікарня бере участь у конкурсі проектів "Кусаноне"

Щороку Уряд Японії надає безвідплатну фінасову допомогу країнам, що перебувають у стані розвитку. Допомогу він надає неурядовим організаціям, до числа яких входять зокрема лікарні, задля здійснення проектів їх розвитку. Ця грантова допомога проектам людської безпеки відома також як "програма Кусаноне".

Єдиним наразі переможцем цієї програми у Чернівецькій області була Вижницька районна лікарня, яка 2011 року одержала від Уряду Японії сучасне медичне обладнання японського виробництва на суму понад 100 тис. доларів США.

 

На підтримку галузі охорони здоров’я Чернівців додатково спрямували понад 4 мільйони гривень

Автор:Прес-служба від 8-09-2016, 14:19

За інформацією прес-служби Чернівецької міської ради, додатково на потреби галузі охорони здоров’я рішенням сесії міськради спрямовано понад 4 мільйони гривень. Ці кошти отримано за рахунок перевиконання міського бюджету за перше півріччя цього року.

З цієї суми 560 тисяч гривень спрямовано на придбання вакцин для проведення туберкулінодіагностики, майже 440 тисяч гривень – на придбання медичного обладнання, зокрема 70 тисяч гривень виділено на закупівлю холтера для міської дитячої лікарні, 40 тисяч гривень – електрокардіографа для лікарні №4, 199 тисяч гривень – парового стерилізатора для пологового будинку №2, 115,5 тисяч гривень – фізіотерапевтичної апаратури реабілітаційному центру на вул. Шептицького, 15 тисяч гривень – на ремонт флюорографічного рентгенівського апарату в поліклініці №3.

На прийом до лікаря міської поліклініки №2 Чернівців можна записатись через Інтернет

Автор:Прес-служба від 6-09-2016, 10:01

За інформацією прес-служби Чернівецької міської ради, відтепер чернівчани можуть записатися на прийом до лікаря в мережі Інтернет. Міське управління охорони здоров’я розробило та запустило програму електронної черги. У презентації проекту, яка відбулася 5 вересня у Чернівецькій міській поліклініці №2, взяв участь міський голова Олексій Каспрук.

«Цей новий для Чернівців сервіс найближчим часом дозволить спростити відвідування лікаря і отримання відповідних консультацій, – повідомив Олексій Каспрук. – Зараз програму запущено в тестовому режимі, але згодом IT- спеціалісти вдосконалять систему. Електронна черга запрацює для пацієнтів міських поліклінік №1, №2, № 3, № 5 та для міських жіночих консультацій».

Під час засідання робочої групи обговорили шляхи оптимізації ліжкового фонду в Хотинській ЦРЛ та раціональність використання бюджетних коштів

В області триває робота над виконанням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тисяч населення» від 25 листопада 2015 року №1024. З метою раціонально підходу до запровадження даних змін Департаментом охорони здоров'я Чернівецької ОДА було створено робочу групу з питань оптимізації ліжкового фонду лікувально-профілактичних закладів області. 25 серпня відбулось чергове засідання.

Під головуванням директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, доктора медичних наук, професора Оксани Андрієць та заступників директора Департаменту ОЗ Юрія Лесюка і Марії Поліщук, а також за участю депутата Чернівецької обласної ради, голови постійної комісії з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Любові Годнюк, в. о. директора Департаменту фінансів Чернівецької ОДА Анжели Дякової,

Назад Вперед
Наверх
Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області