Інформаційний Сайт
Департаменту охорони здоров’я
Чернівецької обласної державної адміністрації

 
на правах реклами

МОЗ пропонує для публічного обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України "Про утворення Національної служби здоров'я України"

Міністерство охорони здоров'я України пропонує для публічного обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України "Про утворення Національної служби здоров'я України" (далі – проект ).

Проект, пояснювальна записка оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України за посиланням:

Пропозиції та зауваження до проекту просимо надсилати до Міністерства охорони здоров'я України протягом місяця у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевского, 7, м. Київ, 01601, Управління координації центрів реформ, е-mail: ; 226-23-31.

Консультант: Карпінська Леся Григорівна

22 жовтня відбудеться благодійний телемарафон "Подаруй дитині життя"

Філія Національної телерадіокомпанії України звертається до Вас з проханням долучитися до благодійного телерадіомарафону «Подаруй дитині життя», мета якого зібрати кошти на лікування 6-річного чернівчанина Павлика Толошняка.

Хлопчик потребує термінової допомоги кожної небайдужої людини. У нього виявлено страшне захворювання – мієлодиспластичний синдром (онкозахворювання крові). Павлик зараз перебуває в білоруській клініці у відділенні інтенсивної терапії. Стан критичний. Дитині терміново потрібна хіміотерапія та трансплантація кісткового мозку. Вартість операції та реабілітації складає понад 160 тис. доларів. Самотужки родина не може зібрати потрібні кошти.

Хоспіс у Молодії шукає партнерів для реконструкції системи опалення

Автор:Прес-служба від 4-10-2016, 15:24

Єдиний в області хоспіс – для хворих на туберкульоз - був створений у 2013 році шляхом реорганізації Молодіївського міжрайонного протитуберкульозного диспансеру, який функціонував ще з 1956 року.

Лікарня «Хоспіс» на 40 стаціонарних ліжок забезпечує надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на туберкульоз з усієї області та тим хворим на туберкульоз, які потребують подовження лікування за соціальними показами. У його структурі також кабінет функціональної діагностики, фізіотерапевтичний кабінет та клінічна лабораторія.

Буковинців вчитимуть надавати першу медичну допомогу

Автор:Прес-служба від 8-09-2016, 09:00

З нагоди Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, який цьогоріч припадає на 10 вересня, працівники Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та ЧОО Товариства Червоного Хреста проведуть для всіх охочих буковинців майстер-клас з надання першої медичної допомоги.

Швидкодопоможці розкажуть і продемонструють основи порятунку за різних невідкладних станів. Зокрема навчатимуть зупиняти різного роду кровотечі, проводити реанімаційні заходи, покажуть як діяти при втраті свідомості й багато іншого.

Навчання відбуватимуться 10 вересня з 10:00 до 13:00 на Соборній площі в місті Чернівці.

 

Медичних працівників та студентів-медиків запрошують взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ЛІРА ГІППОКРАТА»

Автор:Прес-служба від 7-09-2016, 10:03

Працівників лікувально-профілактичних установ області та студентів-медиків запрошують взяти участь ХІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ЛІРА ГІППОКРАТА», який відбудеться 3-4 грудня 2016 року в смт Ворзель Київської області.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів-медиків та працівників лікувальних установи України «ЛІРА ГІППОКРАТА» проводиться Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством освіти і науки України, творчою спілкою «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Національною радіокомпанією України, Національною телекомпанією України.

У рамках розвитку волонтерського руху медиків запрошують у міжнародну поїздку

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 17 по 25 жовтня 2016 року запланована міжнародна поїздка до Словаччини, Австрії, Італії, Словенії та Угорщини. До участі в зазначеній поїздці запрошують представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітників та студентів вищих навчальних закладів, медичних, лікувальних установ тощо.

28 липня чернівчани зможуть пройти безкоштовне та анонімне тестування на виявлення вірусного гепатиту С

Автор:Прес-служба від 26-07-2016, 09:50

В місті Чернівці благодійний фонд "Нова сім"я" проводитиме благодійну акцію, метою якої є інформування населення щодо профілактики вірусних гепатитів. Кожен бажаючий матиме змогу пройти безкоштовне та анонімне тестування на виявлення вірусного гепатиту С.

 

Місце проведення заходу:

вул.Садова,1 (Центральний парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка)
Час проведення заходу: з 10.00 - 14.00 год.

До уваги працівників ЗМІ!

Завтра, 15 липня, відбудеться брифінг заступника директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Марії Поліщук та головного лікаря Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Миколи Чепіля щодо надходження в область сертифікованого холодильного обладнання для зберігання імунобіологічних препаратів, яке придбав Дитячий фонд ООН (UNICEF).

Брифінг відбудеться о 14.30 за адресою: вул. ім. Митрополита Гакмана, 7 (у дворі Чернівецької обласної санітарно-епідеміологічної станції).

Запрошуються працівники ЗМІ. 

Під час "Петрівського ярмарку" в Чернівцях працюватиме "Медичне містечко"

Автор:Прес-служба від 7-07-2016, 15:01

9 липня у рамках проведення “Петрівського ярмарку” за участю державних і приватних медичних закладів та громадських організацій у Чернівцях працюватиме “Медичне містечко”.

Мешканці та гості міста зможуть безоплатно пройти діагностику низки показників стану здоров'я та отримати консультацію лікарів. Зокрема під час роботи “Медичного містечка” будуть доступні такі обстеження: комп’ютерна діагностика зору (авторефрактометрія, електронна тонометрія, біомікроскопія, офтальмоскопія), флюорографічне та стоматологічне обстеження, вимірювання рівня артеріального тиску, електрокардіографічне обстеження, експрес-тестування на ВІЛ, діагностика вірусних гепатитів, скринінгова дерматоскопія, визначення рівня цукру в крові.

В Україні розроблений безкоштовний онлайн-курс з державних закупівель

Нещодавно Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» започаткували перший в Україні відкритий онлайн-курс з державних закупівель. Курс створено за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Он-лайн курс “Публічні закупівлі” розроблено з метою розширити можливості для навчання і розвитку професійних навичок спеціалістів у сфері державних закупівель в Україні відповідно до Стратегії реформування системи публічних закупівель у рамках Угоди про асоціацію.

Навчання є безкоштовним та відкритим, як для спеціалістів з питань державних закупівель, так і для всіх зацікавлених сторін, зокрема журналістів та громадських активістів.

Назад Вперед
Наверх
Інформаційне наповнення:
Обласний Центр Здоров'я, ЛПЗ області