Логин:   
Пароль:
Регистрация на сайте! Забыли пароль?
Вы просматриваете мобильную версию сайта. Перейти на полную версию сайта.
Поиск по сайту:
 
«Гаряча лінія» Департаменту ОЗ щодо надання медичної допомоги учасникам АТО
Категория: Головна » Заходи та події
автор: Прес-служба | Учора, 17:02 | Просмотров: 808

Гаряча телефонна лінія Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА з питань надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції.


(0372)-52-32-69


Графік роботи «гарячої лінії»:

 понеділок-пятниця, з 9.00 до 17.00.

Подробнее
Пацієнт обирає – держава платить: як працюватиме страхова медицина в Україні
Категория: Заходи та події, Реформи в галузі, На допомогу пацієнту
автор: Прес-служба | Учора, 17:00 | Просмотров: 16

З першого січня 2017 року в Україні почне розгортатися страхова модель медицини. Пацієнти матимуть пакет гарантованих медичних послуг, зможуть обирати лікаря та заклади, у яких лікуватимуться.

Основа впровадження страхової моделі – зміна системи фінансування охорони здоров’я.

В.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун та заступник міністра Павло Ковтонюк зустрілися з експертами медицини та громадськістю, щоб обговорити шляхи застосування страховій моделі в Україні.

Ми записали 10 найбільш актуальних запитань, які обговорили під час зустрічі.

Подробнее
Які зміни чекають українську медицину з 1 січня
Категория: Заходи та події, Реформи в галузі
автор: Прес-служба | Учора, 10:03 | Просмотров: 25

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, які кардинальні зміни чекають українську медицину з 1 січня 2017 року.

Про це вона сказала в інтерв’ю НВ.Пише 24tv.ua

Так, Супрун повідомила, що сімейні лікарі, педіатри та терапевти почнуть підписувати контракти з пацієнтами на рік.

“Кожен лікар отримає гроші за реальну людину, яку він веде і яка уклала з ним договір”, – розповіла в. о. міністра.

Подробнее
Працівники охорони здоров’я змагались у настільному тенісі, шашках та гирьовому спорті (ФОТО)
Категория: Головна » Заходи та події
автор: Прес-служба | Учора, 09:13 | Просмотров: 157

У рамках проведення в області спартакіади працівників охорони здоров’я, ініціатором та організатором якої є Чернівецька обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України, 19 жовтня на базі кафедри фізичного виховання ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулись особисто-командні змагання з настільного тенісу, шашків та гирьового спорту.

У спартакіаді взяли участь 44 команди працівників охорони здоров’я. Як відзначив в. о. голови Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Олександр Фустій, останній раз подібні спортивні змагання серед медиків відбувались в області шість років тому. Попри це, в ході спартакіади спостерігалась чимала зацікавленість та активність працівників медичної галузі.

Подробнее
МОЗ України розраховує отримати додаткові кошти на зарплату лікарям та комунальні послуги медзакладам
Категория: Головна » Заходи та події
автор: Прес-служба | Учора, 09:10 | Просмотров: 98

Як повідамляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України, МОЗ вже втретє скерувало до Міністерства фінансів прохання перерозподілити кошти на зарплати лікарям та оплату комунальних послуг медзакладам з резерву медичної субвенції та залишку нерозподілених видатків для Донецької та Луганської областей на 2016 рік.

Раніше Мінфін відмовився перерозподіляти видатки, бо місцеві органи влади не виконали завдання з оптимізації медичних закладів. Мінфін зазначав, що «утримання понаднормової мережі закладів охорони здоров’я має покриватись за рахунок коштів місцевих бюджетів».

Подробнее
МОЗ пропонує для публічного обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України "Про утворення Національної служби здоров'я України"
Категория: Заходи та події, Оголошення, Реформи в галузі
автор: Прес-служба | Учора, 09:07 | Просмотров: 22

Міністерство охорони здоров'я України пропонує для публічного обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України "Про утворення Національної служби здоров'я України" (далі – проект ).

Проект, пояснювальна записка оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України за посиланням:

Пропозиції та зауваження до проекту просимо надсилати до Міністерства охорони здоров'я України протягом місяця у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевского, 7, м. Київ, 01601, Управління координації центрів реформ, е-mail: ; 226-23-31.

Консультант: Карпінська Леся Григорівна

Подробнее
Голова Чернівецької ОДА О. Фищук та директор Департаменту ОЗ О. Андрієць провели виїзну нараду в обласному кардіодиспансері
Категория: Заходи та події, м. Чернівці (обласні ЛПЗ)
автор: Прес-служба | 20-10-2016, 14:51 | Просмотров: 1361

19 жовтня в Чернівецькому обласного кардіологічному диспансері відбулась виїзна нарада голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука та директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, доктора медичних наук, професора Оксани Андрієць. Разом з головним лікарем лікувально-профілактичного закладу, головним позаштатним кардіологом Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Іриною Маковійчук керівники обговорили низку питань щодо ефективності роботи кардіологічною служби в області та посилення протидії й запобігання серцево-судинним захворюванням.

Передусім, учасники наради обговорили необхідність зміни назви установи, оскільки наразі вона не відображає суті діяльності закладу. Як поінформувала І. Маковійчук, КМУ «Обласний клінічний кардіологічний диспансер» здійснює не тільки диспансерне спостереження за певною категорією хворих.

Подробнее
Рак молочної залози в області діагностують щодня
Категория: Головна » Заходи та події
автор: Прес-служба | 20-10-2016, 14:45 | Просмотров: 46

За інформацією головного позаштатного онколога-мамолога Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрія Церковного, рак молочної залози бодай в однієї жінки в обласному онкодиспансері діагностують щодня, а за рік виявляють понад 250 хворих. Частина з них, на жаль, звертається запізно, коли хворобу задавнено і шансів на повне одужання менше.

- У разі виявлення онкопатології на ранніх стадіях, шанси на цілковите одужання є у 95-100% випадків. Крім цього, лікування тоді є менш травматичним і значно дешевшим, ніж у запущених формах. Тому головне – не зволікати, своєчасно проходити профілактичні огляди та в разі появи якихось змін негайно звертатися до мамолога, - наголошує Ю. Церковний.

За його словами, відрадно, що дедалі більше буковинок дбають про своє здоров’ям. Останніми роками, наприклад, з приводу профілактичних обстежень до мамологів онкодиспансеру звертаються цілими колективами: працівниці обласної податкової служби, Дністровської ГАЕС, Ощадбанку, редакцій обласних ЗМІ.

Подробнее
На добудову двох закладів охорони здоров'я області скерують додаткові кошти
Категория: Заходи та події, м. Чернівці (обласні ЛПЗ)
автор: Прес-служба | 20-10-2016, 12:15 | Просмотров: 245

19 жовтня голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць, начальник управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександр Пуршага відвідали будівництво в декількох медичних закладах області. Зокрема керівники оглянули хід будівельних робіт в Чернівецькому обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи, де триває зведення двоповерхового бальнеологічного відділення, а також оглянули стан реконструкції відділень реанімації і хіміотерапії Чернівецького обласного онкологічного диспансеру та будівництво патоморфологічного корпусу цього медзакладу.

Подробнее
Сьогодні відзначають Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози
Категория: Заходи та події, Центр Здоров'я, Профілактична медицина
автор: Прес-служба | 20-10-2016, 12:08 | Просмотров: 24

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
20 жовтня 2016 року проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.
Захворіти на рак молочної залози може будь-яка жінка, однак у одних ризик захворювання високий, а в інших - низький. Не позбавлені цього ризику і чоловіки, проте понад 99% всіх пацієнтів з раком молочної залози -жінки.
В Україні, як і у всьому світі, захворюваність на рак молочної залози зростає, в середньому на 1-2% за рік і у даний час в структурі онкопатології жінок рак грудної залози займає одне з перших місць.

Подробнее